Mona Kitap

Patronumdan Nefret Ediyorum


Filipa Fonseca Silva - Mizah

  • Patronumdan Nefret Ediyorum
Çevirmen:İlknur Akman Erk
ISBN:9786256370494
Barkod:9786256370494
Sayfa:176
Cilt:Karton
Boyut:13,5 X 21
İlk Basım:06.May.2024
Son Basım:06.May.2024
  

Herkesin kötü bir patronu olmuştur. Eldeki veriler bunu gösteriyor. İş dünyası dediğimiz şey var olduğundan beri, bu dünyaya adım atan herkes için geçerli olan evrensel bir kuraldır bu. Bu sadece yazın çalıştığınız bilmem hangi işte de başınıza gelmiş olabilir, parasız stajınızda da. Ama size şunu kesinlikle garanti ederim, insanlık tarihinde bugüne dek bir kendini bilmezin emirleri altında sabrı sınanmamış tek bir Allah’ın kulu bile olmamıştır.

Bu patronlar en otoriterinden en cahiline, en terbiyesizinden en ahlakı şüphelisine uzanan bir çeşitlilikte ve kötülük seviyelerinde olabilirler fakat hepsinin ortak bir noktası vardır: Hayatımızı düpedüz cehenneme çevirirler ve bizler de pazartesi gelmesin diye dua eder dururuz.

Evet... Bu kitap sadece pek çok çalışanın bugüne dek yaşadığı gerçek olayların (hepsi gerçek, inanın!) resimli bir özetidir. Neredeyse bütün işyerlerinde her gün yaşanan ve bunlar yaşanırken derin bir iç çekişle dudaklarımızdan “Patronumdan nefret ediyorum” kelimelerinin dökülmesine yol açan saçma sapan olayların belgelenmiş halidir.