Mona Kitap

Başarı Kitabı

Kendinizi Geliştirmenin Ve İşinizi Büyütmenin Pratik Yolları
Tim Johnson - Kişisel Gelişim

  • Başarı Kitabı
Çevirmen:Osman Bulut
ISBN:9786256370098
Barkod:9786256370098
Sayfa:144
Cilt:Karton
Boyut:12 X 18
İlk Basım:27.Şub.2023
Son Basım:27.Şub.2023
  

KİŞİSEL BÜYÜME VE İŞ BAŞARISINA GİDEN ÖZGÜN YOLU NASIL YÜRÜYECEKSİNİZ?

Başarı denilince akla çoğunlukla statü ve parasal zenginlik (şöhret ve servet) gelse de onun her insana ifade ettiği şey farklıdır. Başarı bunlardan çok daha derin anlamlara sahiptir ve hepimizin ulaşabileceği bir yerdedir. Öte yandan özgün bir başarı, gerçekte kim olduğunuzu ve sizin için neyin önemli olduğunu çözdüğünüzde tam olarak elde edilebilir. Böylece seçtiğiniz yöndeki yolculuğunuzun keyfini çıkarmak için pusulanızı ayarlayabilirsiniz. Başarı Kitabı, size bunun nasıl yapılacağını gösterecektir. 
TIM JOHNSON, ilham veren bir konuşmacı ve deneyimli bir iş danışmanıdır. Yıllar içerisinde edindiği tecrübe ve içgörüsünü işletme sahipleri, liderler ve yöneticilerle paylaşıp onlara eğitim ve danışmanlık hizmeti vererek kendilerini ve işlerini büyütmelerinde yardımcı olmaktadır. 

“Tim’in ticari başarıları; onun inanılırlığı, olağanüstü kazanımları ve hikâyesinin ilham verici olduğu konusunda hiçbir şüpheye yer bırakmıyor. Kendisi birçok kişisel engeli aşmak zorunda kaldı. Şimdiyse iş hayatında başarı elde edebilmeleri için içlerindeki şeytanları yenmeleri hususunda başka girişimcilere yardımcı oluyor. Nitekim bu kitapla da kişisel ve profesyonel bilgeliğini ortaya koyuyor.”
–Nick Williams

“Hayatınızın çok daha iyi olmasını istiyorsanız Başarı Kitabı’nı alın ve bir çırpıda okuyun! Açık içgörülerle dolu olan bu kitap, ince bir zekânın ürünüdür ve adeta bir yaşam kılavuzudur. Kitaptaki yöntemleri uygulayarak hayatınızı değiştirebilirsiniz.” 
–Ben Kench