Mona Kitap

Farkındalık Kitabı

Daha Bilinçli Bir Yaşam Sürmenin Pratik Yolları
Martyn Newman - Kişisel Gelişim

  • Farkındalık Kitabı
Çevirmen:Osman Bulut
ISBN:9786256370067
Barkod:9786256370067
Sayfa:176
Cilt:Karton
Boyut:12 X 18
İlk Basım:27.Şub.2023
Son Basım:27.Şub.2023
  

FARKINDALIK VE ÇAĞDAŞ PSİKOLOJİNİN BİRLEŞTİĞİ TEMEL UYGULAMALAR
Daha huzurlu ve odaklı bir zihne ulaşmak istiyorsanız Farkındalık Kitabı’nın etkisi zaman içinde test edilmiş yöntemleri tam size göre! Farkındalık uygulamasının arkasındaki temel fikirlere geri dönerek farkındalığı nasıl uygulanacağınıza dair özlü ve pratik yaklaşımları bu kitapta bulacaksınız.

MARTYN NEWMAN, duygusal zekâ (EQ) ve farkındalık alanında uzman olarak uluslararası üne sahip bir klinik psikologdur. Sky, ExxonMobil ve Boeing gibi şirketlerde üst düzey yöneticilere farkındalık eğitimleri vermiş olan Newman, Dalai Lama tarafından onaylanan ve Dr. Paul Ekman ile Dr. B. Alan Wallace tarafından verilen “Cultivating Emotional Balance Teacher Training” (Duygusal Denge Alanında Öğretmen Eğitimi) programını bitirmiştir.

“Bu, farkındalık üzerine yazılmış olağanüstü bir kitap! Martyn, gelenekten gelen bilgelik ile bilişsel psikolojiden gelen içgörüleri son derece anlaşılır ve pratik bir rehberde bir araya getirmiş.”
–Tracey Waters

“Martyn, çalışma hayatının karmaşası ve işyerinin stresi içerisinde kendinizi koruyup gözetmenin yollarını anlaması ve uygulaması kolay bir şekilde ele almış. Onun bilgi derinliği, bizim almamız gereken bir hediyedir.” 
–Sian Evans 

“Kendinizi yüksek performanslı liderliğe taşıyabilmeniz için farkındalığın özüne ve uygulamasına mükemmel bir giriş!” 
–Stephanie Sturges