Mona Kitap

Beyin Kitabı


Phil Dobson - Kişisel Gelişim

  • Beyin Kitabı
Çevirmen:Beril Tüccarbaşıoğlu Uğur
ISBN:9786257220781
Barkod:9786257220781
Sayfa:168
Cilt:Karton
Boyut:12 X 18
İlk Basım:02.Oca.2023
Son Basım:02.Oca.2023
  

Bu kitap, beyin hakkında bildiklerinize dayanarak performansınızı artıran bir kılavuz ve daha akıllıca düşünüp çalışmanızı sağlayan bir rehber adeta. Birçok pratik ipucu ve teknikle dolu bu kitap sayesinde, dikkatinizi nasıl güçlendireceğinizi, verimliliğinizi ve yaratıcılığınızı nasıl artıracağınızı, hafızanızı nasıl geliştireceğinizi öğreneceksiniz. Ayrıca stresle baş etmeyi, uyku kalitenizi artırmayı, beyninizi nasıl genç ve dinamik kılabileceğinizi de keşfedeceksiniz.

PHIL DOBSON beyin temelli eğitim alanında öncü olan BrainWorkshops danışmanlık merkezinin yöneticisi, koçu ve kurucusudur. İş performanslarını yükseltmek için beyinden nasıl faydalanabilecekleri hususunda dünyanın dört bir yanındaki şirketlerin liderleriyle çalışmıştır. 

“Beyin Kitabı, tam bir ihtiyaç! Bu kitap pratik ipuçları, alıştırmalar ve tavsiyelerle her okurun dostu. Beyninizi geliştirip beslemek ve gerçek potansiyelinizi en üst düzeye çıkarmak için en iyi seçenekleri sunuyor.” 
–Shetel Khimashia Öğrenme ve Gelişim Müdürü, Channel 4

 “Eğer daha verimli, daha üretken ve daha mutlu bir insan olmak istiyorsanız bu kitaptan daha iyi bir başlangıç düşünemiyorum. Karmaşık bilimi ve modern düşünceyi ele alarak anlaşılmasını kolaylaştıran ve harika bir şekilde okunabilir kılan bu kitap, hayatınızın her alanında en yüksek performansı elde etmenizi sağlayacak aydınlanma anlarına ilişkin sezgiler ve basit stratejilerle dolu.” 
–Chris Ransford İş Geliştirme Müdürü, Verizon Business