Mona Kitap

Etki Kitabı

Güçlü Bir Fikir Önderi Olma Yolunda Pratik Adımlar
Nicole Soames - Kişisel Gelişim

  • Etki Kitabı
Çevirmen:Beril Tüccarbaşıoğlu Uğur
ISBN:9786257220873
Barkod:9786257220873
Sayfa:152
Cilt:Karton
Boyut:12 X 18
İlk Basım:02.Oca.2023
Son Basım:02.Oca.2023
  

Güçlü Bir Fikir Önderi Olma Yolunda Pratik Adımlar

ETKİLEME SANATINDA USTALAŞMANIZA YARDIMCI OLACAK KULLANIŞLI BİR REHBER
Hepimiz her gün başkalarını etkilemeye çalışıyoruz. Potansiyel yatırımcılara bir iş fikrini sunarken, müşteriyi bir teklife ikna ederken ya da mesai arkadaşımızın yeni bir çalışma yöntemini benimsemesini isterken yaptığımız şey, onları bir bakıma etkimiz altına almaktır. Gelgelelim, çoğu zaman bunun farkına varmıyoruz. Bu kitap, etkileme gücü yüksek biri olmak ve karşı tarafın evet demesini sağlamak için duygusal zekânızı geliştirecek araç ve yöntemleri size sunuyor.

NICOLE SOAMES, vasıflı bir koç ve duygusal zekâ uygulayıcısıdır. Aynı zamanda binlerce insana etkileme ve satış, müzakere, hesap yönetimi, pazarlama, sunum, strateji, koçluk, liderlik ve idarecilik gibi konularda destek veren Diadem Performance şirketinin kurucusu ve CEO’sudur. “Çalışma hayatınızda ya da özel hayatınızda karşılaşacağınız etkileme fırsatlarını değerlendirmeniz açısından Etki Kitabı, son derece kullanışlı ve ilgi çekici bir rehber. Hepimiz başkalarını etkilemeye ihtiyaç duyarız ve bu elkitabıyla etkileme konusunda uzmanlaşacaksınız!”
–Dr. Duncan Garrood Bill Restoranları CEO’su

“Nicole Soames, yazılı anlatımda da en az sözlü anlatımdaki kadar başarılı olduğunu bu eseriyle gösterdi. Etki Kitabı, hayatta hep bir adım önde olmak isteyenler için kesinlikle iyi bir zaman yatırımı.”
 –Olly Dale Liverpool Kulübü’nün Reklam Yönetmeni

“Bu kitap sayesinde duygusal zekânızı kontrol edebilmeyi öğrenecek ve böylece insanlarla sağlam bir güven ilişkisi kurarak onları sizinle benzer bir bakış açısı geliştirmeleri hususunda motive edeceksiniz.. ” 
–Dr. Martyn Newman Uzman Klinik Psikolog ve Farkındalık Kitabı’nın yazar