Mona Kitap

Basit Tut Kitabı


Simon Tyler - Kişisel Gelişim

  • Basit Tut Kitabı
Çevirmen:Beril Tüccarbaşıoğlu Uğur
ISBN:9786257220880
Barkod:9786257220880
Sayfa:168
Cilt:Karton
Boyut:12 X 18
İlk Basım:02.Oca.2023
Son Basım:02.Oca.2023
  

“Basit Tut” Kitabı, değişimi tetikleyen birçok ipucu ve egzersizi içeriyor. Bunu da sabit bir fikir birliğine meydan okuyan ve bakış açısının gücüyle günlük bağlantıları yeniden tanımlayan bir dizi dersler halinde yapıyor. İçerdiği benzersiz pratik bilgiler kariyerinizi, işinizi ve kişisel yaşamınızı basitçe geliştirmeniz için sizi cesaretlendirecektir...

SIMON TYLER, iş dünyasının önde gelen koçlarından ve konuşmacılarından biridir. Basitliği işinin ve hayatının merkezine koyarak daha fazla potansiyel elde etmelerini sağlamak amacıyla şirketler, yöneticiler ve girişimcilerle birlikte çalışmaktadır. “En çok okunanlar listesindeki bu basit ve eğitici kitap, ben dahil bütün okurlara istediklerinden daha fazlasını elde etme konusunda ilham verecek.”
–John Watson Reklam Yönetmeni, Edinburgh Airport

“Neredeyse on yıldır Simon ile çalışıyorum. Dürüst olmam gerekirse her buluştuğumuzda yeni bir bilgelik incisi elde ettiğimi ya da karşılaştığım belirli bir zorluk hakkında farklı bir bakış açısı kazandığımı söyleyebilirim. Bu kitap, yeniden enerji kazanmanıza yardımcı olacak ve kontrolü geri almanız için size ilham verecek birçok pratik ipucunun harika bir koleksiyonudur. Özümsenmesi kolay bu notlar sayesinde olayları bütün yönleriyle ele alarak kendinize meydan okuyacaksınız!”
Brenda D.H. Trenowden CFA FIG Europe Başkanı, ANZ Banking Group Limited