Mona Kitap

Astrolojik Mucize Rehberi

Sen Bir Mucizesin
Elif Bozkurter - Astroloji

  • Astrolojik Mucize Rehberi
ISBN:9786257220507
Barkod:9786257220507
Sayfa:240
Cilt:Karton
Boyut:13,5 X 21
İlk Basım:02.Ara.2021
Son Basım:11.Eki.2022
  

Sen bir mucizesin! Astrolojinin ve kadim bilgilerin ışığında kendini keşfet…

 

Hepimiz geleceğimizi merak ederiz. Acaba başımıza neler gelecek, neler yaşayacağız, bizi yaşam yolumuzda neler bekliyor, bir tür içgüdüyle önceden bilmek ve hazırlıklı olmak isteriz. İlkçağlardan günümüze kadar bu anlamda insanlık birçok yola başvurmuştur ve bunlardan biri de yıldızların kılavuzluğu olan astrolojidir. 

 

Bunun ötesinde gezegenlerin ve yıldızların rehberliğinde hayatımızda sürekli kendini tekrar eden kısır döngüleri kırmaya, yaşadığımız kaos dolu dünyada stresimizi atmamıza yardımcı olacak çalışmalarla ve yapacağımız ufak değişikliklerle yaşamımızın kontrolünü̈ elimize alabilir; zayıf yanlarımızı gerek taşlar, gerek kendimize uygun yoga duruşları ya da zorlu gezegen transitleri ve Retrolarında uygulayacağımız basit uygulamalarla güçlendirebilir; hem kendimiz hem de etrafımızdaki insanlarla uyum içinde ve dengede kalarak yaşayabiliriz. Böylece tekâmüle giden yolda da yıldızlarla aynı dili konuşarak farkındalığımızı artırarak daha derin bir bilinç seviyesine ulaşabiliriz. 

 

Elif Bozkurter, Astrolojik Mucize Rehberi adlı kitabında, yıldızların ve gezegenlerin rehberliğinde bizi kendi içimizde bir yolculuğa çıkararak, içimizdeki gücü̈ keşfetmeye ve kendimizden aldığımız güçle yaşamımızda gerçekleştireceğimiz sihirli dokunuşlarla gerçekleşecek mucizeleri kucaklamaya davet ediyor.

 

Astroloji tutkunları ve meraklıları, Astrolojik Mucize Rehberi kitabıyla yıldızların ve gezegenlerin rehberliğinde iç dünyalarına doğru bir yolculuğa çıkacaktır. Size bir mucize olduğunuzu benimsettiren kitap, kendiniz ve çevrenizdekilerle dengede kalarak uyum içerisinde yaşamayı öğretecektir. Astrolojik Mucize Rehberi kitabını okuduktan sonra yıldızlarla aynı dili konuştuğunuzu fark edecek ve daha derin bilinç düzeyine ulaşacaksınız. Astrolojiye ilgi duyanların mutlaka satın alması gereken bir rehber.