Mona Kitap

Zihin Tuzakları

Kendine Yardım Kitabı
Serhat Yabancı - Kişisel Gelişim

  • Zihin Tuzakları
ISBN:9786257220422
Barkod:9786257220422
Sayfa:160
Cilt:Karton
Boyut:13,5 X 21
İlk Basım:04.Kas.2021
Son Basım:02.Eki.2023
  

Aile ve ilişki danışmanı Serhat Yabancı, Zihin Tuzakları’nda kendi kazdığımız çukurlara nasıl düştüğümüzü ve oradan nasıl çıkacağımızı anlatıyor. Zihin Tuzakları insanın yaşadığı duygusal açmazları ele alıyor ve kendinizle mutlu olmanın reçetesini veriyor.

Kitabı okumaya başlamadan önce bu kullanma talimatını dikkatlice gözden geçiriniz.

• Bu kitabı okuduktan sonra saklayın. Daha sonra tekrar okumaya ihtiyaç duyabilirsiniz.
• Kitap hakkında size önerilen bir doz bulunmamakta. Dilediğiniz kadar okuyabilirsiniz.

1. Zihin Tuzakları nedir ve ne için kullanılır?

Zihin Tuzakları; değersizlik, yetersizlik, sevilmeme korkusu, yalnız kalma endişesi gibi hislerle boğuşanlara özel olarak, Serhat Yabancı tarafından yazılmış bir kendine yardım kitabıdır.

2. Zihin Tuzakları nasıl kullanılır?

Zihin Tuzakları’nı evde, yolda ya da rahat ettiğiniz herhangi bir yerde okuyabilirsiniz. Tekrar okumaya ihtiyaç duyduğunuz takdirde kitaba yeniden başlayabilirsiniz. Daha etkili olması adına kitaptaki sorulara cevap vermekten çekinmeyiniz.

3. Olası yan etkiler nelerdir?

- Endişelerden arınma
- Özgüven
- Özsaygı
- Kendin olma
- Gerçek mutluluk

 

Serhat Yabancı’nın yeni çıkan kitabı Zihin Tuzakları, okurlar tarafından büyük bir heyecan ve merakla karşılandı. İnsanın kendi kazdığı kuyulara nasıl düştüğünü ve bu kuyulardan nasıl çıkacağını konu alan Zihin Tuzakları kitabında kendinizle mutlu olmanın sırrını bulabilirsiniz. Zihin Tuzakları kitabını her okuyuşunuzda farklı bir ayrıntıyı fark edeceksiniz. Kitaptan daha fazla faydalanmak için içerisinde yer alan soruları da cevaplamanız gerekir.